BLWSRV

IP: s57.mineserv.eu:6446

Ogłoszenie

Zapraszam na Serwer! IP: s57.mineserv.eu:6446

#1 2013-09-28 19:11

 TheVortexPL

Ziomek

48587719
Call me!
Skąd: Bielsko-Biała
Zarejestrowany: 2013-08-18
Posty: 282
Punktów :   

Serwer

Napisze krótko i zwiężle mam nadzieje
Więc tak że ten serwer upada i to chodzi o nikosa on nic z tym nie robi krótko mówiąc ma to w tyłku
rozumiem że zmiana hostingu itp ale jeśli ma sprawy rodzinne to powinien przynajmniej w wolnym czasie poszperać po jakiś hostingach a nie że sprawy rodzinne takie sprawy nie trwają tak długo do hostingu podam link poniżej może mu ktoś to podesłać chce żeby jak najszybciej serwer jest ON bo ludzie z niego odchodzą co nie wróży nic dobrego ale do nikosa trzeba napisać żebym z tym nie zwlekał bo serwer upadnie i nowych funduszy nie będzie do niego więc bardzo proszę żeby serwer był jak najszybciej ON mam nadzieje że napisałem krótko i zwiężle
PS Krystianno jak to czytasz spróbuj się z nim skontaktować bo nie chce żeby ten serwer upadł bo jest bardzo fajny tak więc proszę jeszcze raz.


Link do hostingu (potem dodam może więcej):
https://pixelteam.net/
Mają całkiem ciekawe ofert

Dziękuje za przeczytanie tego


Pokaż na co cie stać chociaż ten jeden raz lizaj lizaj aajaj xD

Offline

 

#2 2013-09-28 21:49

 KrystiaNNO

PMC

Zarejestrowany: 2013-08-03
Posty: 609

Re: Serwer

Ja widzę ostatnion Nikosa żadko naprawde żadko na GG a Jak już go widze to nie odpisuje.Ale ktoś mówił że ma sprawy rodziene także spx Ale masz racje ja też się martwię że serwer upadnie i serwer już napewno stracił połowe graczy to jest pewne Więc Jak serwer zacznie działać na nowo trzeba będzie go rozpromować.To tyle z mojej strony.


Masz problem napisz do mnie  Pozdro by KrystiaNNO

Offline

 

#3 2013-09-29 08:50

 TheVortexPL

Ziomek

48587719
Call me!
Skąd: Bielsko-Biała
Zarejestrowany: 2013-08-18
Posty: 282
Punktów :   

Re: Serwer

Ale chodzi też o to że nikosowi nie chce się z tym robić nawet jakby miał sprawy rodzinne które trwają miesiąc (w co trudno mi uwierzyć że tyle czasu trwają) ale mógłby chociaż w wolnej chwili poszperać po hostingach i nikos jest na skype tylko że jak się do niego pisze w każdym dniu co z serwem to on cie zablokuje napisałem w poprzednim poście o hostingu który się wydaje dobry tylko nikos nawet forum nie odwiedza żeby na to luknąć wogóle nic z tym nie robi a że gracze odchodzą to jedna rzecz druga to że nikosowi się nie chce robić z serwerem dlatego jeszcze chwila gdzieś tydzień lub dwa do miesiąc góra i po serwie upadnie zapłacony hosting przez nikosa na nic sie nie przyda bo cały czas się wyłącza czytałem też o hostingu pixelteam i chwalili sobie go że lagów nie ma że podobno porządna maszyna wystarczy zmienić hosting.


Pokaż na co cie stać chociaż ten jeden raz lizaj lizaj aajaj xD

Offline

 

#4 2013-09-29 09:23

 Kolox0

Ziomek

Call me!
Zarejestrowany: 2013-08-20
Posty: 88
Punktów :   

Re: Serwer

Nikos to wogóle odciął się od każdego gracza na serwerze. Np. Mnie usunął ze Skype bo mam ten uzytkownik nie udostępnił ci szczegółowych danych. I mnie to wku**********


Pierwszy RKL na serwie :D

Offline

 

#5 2013-09-29 09:26

 TheVortexPL

Ziomek

48587719
Call me!
Skąd: Bielsko-Biała
Zarejestrowany: 2013-08-18
Posty: 282
Punktów :   

Re: Serwer

Mnie też ale chodzi o to że jemu nic się nie chce robić z serwem i to jest największy problem nie odpisuje ponad miesiąc co to ma być


Pokaż na co cie stać chociaż ten jeden raz lizaj lizaj aajaj xD

Offline

 

#6 2013-09-29 19:30

SzymoNNO

Ziomek

Zarejestrowany: 2013-08-14
Posty: 168
Punktów :   

Re: Serwer

Nikos mam nadzieje że już wkrótce właczy serwer ale tak jak Krystianno napisał http://www.blwsrv.pun.pl/viewtopic.php?pid=2748#p2748


Napisz a ja zawsze pogmoge

Offline

 

#7 2013-09-29 20:46

 TheVortexPL

Ziomek

48587719
Call me!
Skąd: Bielsko-Biała
Zarejestrowany: 2013-08-18
Posty: 282
Punktów :   

Re: Serwer

Nom temat do zamknięcia


Pokaż na co cie stać chociaż ten jeden raz lizaj lizaj aajaj xD

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forumnowoscimedialne.pun.pl www.worldjumpstyle.pun.pl www.negrominecraft.pun.pl www.vstransmys.pun.pl www.dopalaczeplclannwliarka.pun.pl